MNICHOV 15.-21.6. 2020

POBYT MNICHOV – Aurická sezení s Ivankou + pobyt obohacený o jógový program s Vlaďkou Janotkovou

Termín: 15. – 21. 6. 2020 MNICHOV
Místo konání: CENTRUM STATEK SLUNEČNICE 
Cena: 6.300 Kč

Mystička a duchovní učitelka Ivanka Adamcová po dlouhou dobu putovala krajinou Čech, Moravy a Slezska a také zavítala za vámi i na Slovensko. Nyní je již nějaký čas otevřen prostor pro společná setkávání v zrekonstruovaném STATKU SLUNEČNICE, který jste budovali s námi a díky i vaší nezištné podpoře zde nyní můžeme společně sdílet prostor a setkávat se v krásném koutu Čech. České středohoří je nádherná krajina a statek je umístěn na úpatí kopce Oblík v chráněné krajinné oblasti.

Prostor domu je připravený pro ubytování naší velké rodiny o kapacitě až 21 lůžek. Ubytovna Statku Slunečnice má tři pokoje a každý z nich je vybaven vlastním sociálním zařízením. Koupelny disponují vybavením jako je prostorný sprchový kout, umyvadlo, WC a najdete zde i bidet pro vyšší komfort.
Více o ubytování ZDE

Během tohoto pobytu zde bude průvodkyně jógovými technikami Vlaďka Janotková, která bude s vámi každý den cvičit protahovací cviky, provede vás praxí jógových dechových cvičení a seznámíte se s relaxační a koncentrační technikou. Cvičení bude probíhat jak venku, tak uvnitř s ohledem na počasí v daný čas.

Pobyty při prodloužených víkendech s Ivankou jsou s plnou penzí, kdy obědy a večeře jsou vegetariánské. Snídaně je formou švédského stolu. Malé občerstvení během dne zajištěno. Na základě dohody vám můžeme nabídnout i možnost bezlepkové či bezlaktózové stravy.

POBYT na STATKU SLUNEČNICE ( 6 nocí vč.plné penze) : 6.300 Kč – (cena za ubytování vč. plné penze + 550 Kč – jóga).

TOUTO OBJEDNÁVKOU SI REZERVUJETE LŮŽKO/KA a HRADÍTE UBYTOVÁNÍ + PLNOU PENZI na STATKU SLUNEČNICE.
Objednávat můžete ZDE

DOPLATEK 550 Kč za KURZOVNÉ JÓGY uhradíte v HOTOVOSTI na MÍSTĚ při příjezdu přímo průvodkyni jógou Vlaďce Janotkové. Pozn.Jóga je nedílnou součástí této akce. V případě, že cvičení jógy nepreferujete, vyberte si prosím jiný termín.

Podrobný programu pobytu bude zaslán v dostatečném předstihu všem přihlášeným. Během pobytu budete mít pravidelná aurická sezení s Ivankou, zůčastníte se výletu a budete se moci zapojit do aktivit okolo statku (zahrada, ovečky, …). Celým pobytem se bude prolínat cvičení jógy v různých časových sekvencích. Cvičení jógy probíhá vždy v čase, kdy Ivanka nemá aurická sezení.

ZVÝHODNĚNÝ POBYT:
– dítě do 6 let ZDARMA – v případě spinkání s rodičem na lůžku (strava dle dohody)
– dítě do 12 let SLEVA 20% z ceny za noc – přistýlka (strava dle dohody)
– dítě nad 13 let plná cena pobytu
– přistýlka SLEVA 20% z ceny za noc

Věříme, že pobytem na tomto místě načerpáte energii a odpočinete si od každodenních náročných zkoušek.

Aktuální podrobnosti vždy k danému termínu budou zaslány přímo na mail přihlášeným.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Zdeňka Pollaková – produkce akcí Ivanky Adamcové
Tel.: +420 739 176 933
mail: info@statekslunecnice.cz

Pro zakoupení Pobytu přejděte do objednávkového formuláře kliknutím na tlačítko Zakoupit v Kč, nebo Zakoupit v EUR.