UBYTOVÁNÍ

Vítejte na STATKU SLUNEČNICE

V únoru roku 2017 byl po celkové rekonstrukci otevřen tento příjemný prostor, který nabízí možnost nejen ubytování, ale i prostory pro pořádání kurzů, workshopů a různých setkání.

V tuto chvíli se zde pravidelně setkávají skupiny lidí na besedách s mystičkou Ivou Adamcovou. Pořádají se zde kurzy zaměřené na zdravý životní styl, workshopy a tvořivé dílny.

POPIS POKOJŮ

Ubytování je formou UBYTOVNY pro venkovskou turistiku a najdete zde příjemné otevřené mezonetové pokoje pro 3-12 osob. Celková kapacita ubytovny je 21 lůžek s možností přistýlek. Pokoje jsou rozdělené do menších pokojíků bez dveří. Tedy každý pokoj je průchozí pro všechny hosty, kteří jsou v něm ubytováni.

V přízemí ubytovny je citlivě zrekonstruována bývalá stáj, kde najdete v tuto chvíli přednáškovou místnost s plně vybavenou kuchyní pro naše hosty, atrium-prostor pro odpočinek, čítárnu a sociální zařízení.

V ubytovně z důvodu velkokapacitních pokojů nejsou povoleny zvířecí mazlíčci. Děkujeme za pochopení.

POKOJ č.1 mezonetový – jedná se o pokoj, který disponuje celkem 6-ti lůžky, je orientovaný na jihozápad s výhledem na České středohoří a pohledem do zahrad. Pokoj má v přízemní části 2 lůžka a po schodech vyjdete do podkrovní části, kde najdete pokoj se čtyřmi lůžky. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko, dva ručníky, přírodní mýdlo/šampón a k dispozici je i fén.

POKOJ č.2  – jedná se o pokoj, který disponuje celkem 3 lůžky, je orientovaný na jihozápad s výhledem na České středohoří a pohledem do zahrad. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko, dva ručníky, přírodní mýdlo/šampón a také v koupelně najdete fén. Tento pokoj je přednostně využíván pro ubytování hostů s malými dětmi a pro lidi s fyzickými omezeními.

POKOJ č.3 mezonetový – jedná se o pokoj, který disponuje celkem až 12-ti lůžky, je orientovaný na jih s výhledem do zahrad. Pokoj má v přízemní části 4 lůžka a po schodech vyjdete do dvou podkrovních částí, kde najdete další dva pokoje se čtyřmi lůžky s možností vždy jedné přistýlky. Pokoj má vlastní sociální zařízení-koupelnu s WC, bidetem, sprchou a umyvadlem. Každý host má k dispozici povlečené lůžko, dva ručníky a osušku, přírodní mýdlo/šampón a v koupelně najdete i fén. Na tomto pokoji je k dispozici lednice, která může být využívána i hostmi z dalších pokojů.