Cvičení podle Feldenkraisovy metody

ZÁKLADNÍ 3 LEKCE CVIČENÍ podle FELDENKRAISOVY METODY

Ve třech lekcích Vás provází Dagmar Slezáková,
Feldenkrais praktik.
Celkem 2,5 h cvičení.
1. Podkládání
2. Ciferník
3. Rolování na boku

Cena: 450 Kč / 17 € vč. DPH

Nahrávku cvičení můžete zakoupit ZDE

Zdravím všechny, kteří chtějí začít cvičit podle Feldenkraisovy metody.

Cvičení podle Feldenkraisovy metody vás naučí využívat inteligence těla a optimalizovat jeho pohyby. Naučí vás, abyste příjemně a bez úsilí rozvíjeli a zkvalitňovali své tělesné i duševní schopnosti. Vaše Pohyby budou lehké, koordinované a bez zbytečné námahy. To zvýší vaši sebedůvěru a způsobí vám to radost (citace z knihy Feldenkrais a jeho metoda, autor Frank Wildman).

Prosím, než začnete a pustíte se do cvičení, pokuste se nechat někde za dveřmi svoji ctižádost, pracovitost, úsilí a netrpělivost. Vše, co k tomu potřebujete je pouze pozornost, ochota prozkoumávat a zvědavost. Pokuste se k sobě chovat přátelsky a netlačte na sebe.
Pokud si nebudete jistí, zda cvičíte správně, pak snižte úsilí na polovinu a rozsah pohybu na polovinu audionahrávky nikdy nenahradí osobní zkušenost s lekcemi ATM (uvědomování si prostřednictvím pohybu.) Které vedou lektoři Feldenkrais naživo, osobně. Je to ovšem v tuto dobu jedna z mála možností, jak Feldenkrais cvičit (pro vás) a pro nás lektory jak Feldenkrais předávat a učit.
Než si pustíte audiozáznam, položte si vedle sebe nějaké polštáře, deky, ručníky, dejte si toho kolem sebe dostatek. První lekce je o tom, jak přizpůsobit podlahu sobě, takže si budete různě podkládat kolena, záda, paže, atd. Pokud budete chtít absolvovat celý seminář (téměř 3. hodinový) v celku, dávejte si alespoň 15 – 20 minut pauzu mezi lekcemi.

Lekce po sobě následují takto:
1. Podkládání
2. Ciferník
3. Rolování na boku

Přeji vám mnoho zajímavých osobních zkušeností a mnoho trpělivosti a zvědavosti v sebeuvědomování.

Dagmar Slezáková
Feldenkrais praktik.
E-mail: rehabka@email.cz
Tel: 608 863 145
www.ucenipohybem.cz